Nova Kariera

Zdravim dal som si novu karieru, dat si tym hned od zaciatku mi je proti srsti take cheatovanie to beriem. Tak som sa dal ako nezamestnani. Davam ponuky ze by som chcel robit manazera vela klubom ale ani jeden klub neodpovedal, ci ano, ci nie. proste ignoracia. Ci to boli slabucke tymy ako slovan bratislava, zilina, banska bystrica o cosi lepsi ako plzen, amaterske tymi ako slovan duslo sala, samorin, dubnica ale aj k tym lepsim tymom ako wolsburg, stugart, ci mendzinarodnym ako senegal, dansko. Proste uz je tomu polka sezony a ziadna ponuka. Ako vy najdete zamestanie na zaciatku karery, ked zacnete ako nezamestnany ?

Re: Nova Kariera

Záleží jakou máš reputaci. Jestli máš malou, tak lepší celky z nejvyšších soutěží se ti budou vyhýbat. Jestli chceš trenovat hned klub ze Slovenské ligy, tak minimalně profi fotbalista. Internacional v případě, když chceš i cizí kluby. Jinak jak já jsem zkoušel, tak jsem začal kluby z nižších soutěží a později jsem se propracovával. Nevím jak je to v fm 14, ale v starších verzích jsem se vcelku snadno dostal k trenování v Ruské druhé lize, bez zkušeností. Což je slušný start a člověk když se mu bude dařit, tak se o něj bude zajímat i cizí kluby.
http://fmseries.cz/viewtopic.php?f=201&t=6888 ==> Jindřich Trpišovský - Belgická výzva

vravim zaciatok nove kariery. tie lepsie tymi pochopim naprikald ze schalke ma nezobere, este to pochopim u plzni aj u lamerskeho tymu slovan bratislava, trencin, banska bystrica (syndrom prvej ligy), ale aby ma nezobral hlavny kandidat na zozstup druhej slovenskej ligy Dubnica ? je tam este nejaky horsi tym ako on ?

Jak říkám, záleží na reputaci tvojeho manažera. Jestli jsi nastavil automaticky, nebo amatera či poloprofi tak nemůžeš čekat zázraky. I v ve vyšší reputaci jsem čekal minimalně rok a půl, protože ze začátku moc klubů nedělá změny a manažeři mají jisté pozice. Já bych poradil, brát cokoliv ze začátku. Jako v normálním životě, každá praxe se hodí. Ikdyž by to měla být nějaká župní liga. Záleží taky jakou máš databázi. Jestli máš jenom 2 slovenské ligy, tak je problém, protože těch možností moc není.
http://fmseries.cz/viewtopic.php?f=201&t=6888 ==> Jindřich Trpišovský - Belgická výzva

Nesmysl...hraju se zakladni reputaci a jako nezamestnany skoro vzdy...bohuzel nemuzes ocekavat, ze tym, ktery ma v danem state dve hvezdy nebo hvezdu a pul reputace, tak te tam nevezmou. Bohuzel by si musel stahnout rozsirenou DB, vydrzet rok dva u nejakeho tymu, neco vyhrat a pak prestoupit...Do Slovanu Bratislava me chteli kuprikladu az po 4.sezone a to jsem kazdy rok ziskaval nejake trofeje. Zacinal v druhe Rumunske a pak prestoupil do druhe Slovinske a postoupil do prvni a kvalifikoval jsem se do evropske ligy. Ve druhe ani v prvni sezone po me ceske ci slovenske tymy ani nestekly.
quamik píše:Az na nesmyslne vety, gramaticke chyby, a podezrele vysledky je to graficky i celkem pekne udelane.
quamik píše:navic tenhle tejden nemam ani kam to vsunout kdybych mohl

Taky bych řekl že je lepší si dát rozšířenou databázi. Jestli ji máš o pár států a k tomu ještě na úrovni, tak nemůžeš čekat, že se o tebe poperou může se stát že job prostě nenajdeš. Já pokuď to vezmu jako nezaměstnaný, tak jako reputaci dám poloamatera, což stačí na ty horší státy jak napsal mal.kin. A pokuď mám nějakou reputaci, tak do Česka nebo Slovenska ani nechodím.

A dulezite je taky nepodcenovat vliv narodnosti manazera. Když máte dvě národnosti, dost to pomůže v daných zemí hledat práci. Jazyk je totiž nedílnou součástí této hry.
quamik píše:Az na nesmyslne vety, gramaticke chyby, a podezrele vysledky je to graficky i celkem pekne udelane.
quamik píše:navic tenhle tejden nemam ani kam to vsunout kdybych mohl
Odpovědět

Zpět na „Problémy a otázky“