Trénink

Ahoj, chtěl bych se zeptat, co mám dělat, aby se mi hráči nezhoršovali v tréninku.. trénuji Arsenal první sezonou a koupil jsem si třeba Khediru a ten se mi zhoršil skoro ve všech vlastnostech o jednu hodnotu, co s tím ? Sleduji tohlu u více hráčů..

Re: Trénink

Ideální je: zdravý hráč, v zápasovém vytížení, s dobrou morálkou. Pak do toho vstupuje kvalita zařízení a trenérů, což ale u Arsenalu nebude problém. Věk může také dělat své, v určité fázi kariéry se hráči už prostě nezlepšují, nicméně u Khediry je na pokles ještě brzo. Takže možná není spokojený s rozpisem tréninku.

Shakaar píše:Zdravím, chtěl jsem se zeptat, zda neexistuje v FM15 něco jako nějaké traningové sestavy pro jednotlivé pozice - Obrana pro beky, záloha pro záložníky atd. Hledal jsem nějaké treninkové rozpisy ale nenašel jsem. Tuto možnost v novém ročníku zrušili? Dík.
Už neexistuje, nejbližší tomu bude učení na role.

dav5 píše:no, v morálce i chybě tréninku nebude, morálka dobrá a s tréninkem jsou spokojeni.. nevím .. i Podolski se zhoršuje
Podolski se zhoršuje pořád. Na Arsenal má tak maximálně první sezonu, ale nejlepší je hned ho prodat, dokud má cenu.
U mě například první sezonu (Arsenal) hrál v základu a byl dá se říct oporou. Po sezoně jsem ho prodal do FC Köln. Tam se za za půl roku zhoršil tak, že neměl na základ ani v Synot lize a teď 4. sezonu hraje 3. Německou ligu :)

Ja mam zas taky problem v Stoke ... Zmodernizoval som treningove priestory ako aj mladeznicke na maximum. Ale uz 3ti rok mi chodia dorastenci tak max 3 hviezdnickovy...riaditela rozvoje juniorov mam Cannona co je spicka..a aj vsetkych trenerov a nabor mladeze skoro top..a stale mi chodia len taky s potencialom max 3 hviezdy..

robbie-no píše:Ja mam zas taky problem v Stoke ... Zmodernizoval som treningove priestory ako aj mladeznicke na maximum. Ale uz 3ti rok mi chodia dorastenci tak max 3 hviezdnickovy...riaditela rozvoje juniorov mam Cannona co je spicka..a aj vsetkych trenerov a nabor mladeze skoro top..a stale mi chodia len taky s potencialom max 3 hviezdy..
Tohle je trochu letitý problém, možná bych doporučil zvýšit rozsah scoutingu nebo zvýšení rozpočtu pro juniory. Hodně rozhodující je úroveň náboru mládeže do týmu. Jestli průměrná, nebude to lepší - zde se mi ten výši náboru povedlo nastavit na naprůměrnou, ale nevím jak se mi to povedlo :) . Důležitá je dle mého i výše reputace týmu, jestli je nízka, asi tam nebudou moc chodit borci...
http://fmseries.cz/viewtopic.php?f=201&t=6888 ==> Jindřich Trpišovský - Belgická výzva

zdravim chci se zeptat u vetsiny hracu mam nespokojenost ze se jim trener nedostatecne venuje u kategorie taktika pritom tam mam trenera s 4,5 hvezdickama....nevi nekdo v cem muze bejt problem?Mam si zajistit druheho trenera na taktiku?
Odpovědět

Zpět na „Problémy a otázky“