Nahrání videa na youtube

#1
Poslední dobou se začínají objevovat dotazy, jak nahrát video ze hry přímo na youtube, a proto se pokusím tuto věc vysvětlit.
Nahrání videa na Youtube 1. První věcí co musíte udělat je ta, že se přihlásíte na http://www.youtube.com/ a vytvoříte si účet. Tento krok je jeden z nejdůležitějších pro nahrání videa vůbec.

2. Když jste si založili účet, tak ho musíte spojit s FM, a to přímo ve hře. Spojení účtu lze udělat dvěma způsoby: 1) Při zakládání hry, když si volíte jméno, osobní údaje a zkušenosti. Na této obrazovce zadáte přihlášení k YouTube (viz. obr 1). Po kliknutí na toto tlačítko se vám otevře tabulka, kde zadáte své přihlašovací údaje k youtube a dáte OK - tím je váš účet ve hře spojen s účtem na youtube a můžete nahrávat videa. 2) Druhá možnost, jak spojit hru s youtube, je přímo v rozehrané hře, a to následujícím způsobem. Zadáte Nastavení --> Profil a vyberete možnost nastavení sociálních sítí (viz obr.2) otevře se vám stránka, na které budete mít přihlášení k twitteru, ale hlavně v pravé části přihlášení k youtube. Zadáte tedy vaše údaje a dáte připojení k YouTube.

Nyní když máte spojení s youtube můžete přikročit k dalšímu kroku.

3. Dalším krokem se dostaneme konečně k nahrání videa na youtube, učiníme tak následovně. Otevřeme si stránku s přehledem utkání a zadáme položku nahrát nejdůležitější okamžiky (viz.obr.3) Otevře se nám obrazovka, ze které můžeme nahrávat.

4. Způsoby nahrávání jsou dva: buď nahrajeme všechny branky zápasu, nebo pouze námi vybraný gól. Celý zápas nahrajeme tak, že ve spodní části obrazovky zvolíme nahrát nejdůležitější okamžiky viz červený proužek na (obr.4), žlutým proužkem je znázorněna možnost změny kamery.

5. Druhá možnost je, že nahrajete pouze jednu branku. Toto uděláte tak, že si v horní časti obrazovky vyberete gólovou akci, která se po vašem výběru objeví v levé části pod kolonkou vybraný gól (viz obr.5). I zde si můžete vybrat kameru (žlutý proužek) a posléze nahrát (červený proužek) obr.6

*Pokud se vám video nenahraje přímo na youtube, mělo by se objevit v Dokumenty/Sports Interactive/Football Manager 2013/uploads - toto video pak můžete na youtube nahrát klasicky přes vebový prohlížeč
Odpovědět

Zpět na „Návody“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host

cron