Piš stručný a výstižný titulek, na jeho základě se čtenáři rozhodují, zda si tvůj příspěvek přečtou nebo ne. Takto by rozhodně neměl vypadat: "Prosím, poraďte", "Mám problém", "Který vybrat?".

Problém s editorem

Zdravím mám problém s editorem. Vždy když ho spustím tak mi to napíše : Varování: Did not find font resource: fonts/helveticaneueots. Mohl by mi někdo poradit co s tím ? Zkoušel jsem to někde najít ale nic jsem nenašel.

Re: Problém s editorem

ahoj, pokud máš stáhlou verzi od skidrow, tak mně pomohla následující věc.
Ve složce Editor/special folder.xml si otevři ten soubor v poznámkovém bloku a nahraď to tímhle.

Kód: Vybrat vše

<?xml version="1.0" encoding="UTF-8"?>

<!--
This XML file is used to read special folder locations into SIOS, such as the SIOS data and the application data folder.

Each property list represents a new folder to register.
The "path" contains the relative path from the folder of this XML file up to the folder where the data folder can be found.
The "name" contains the name of the special folder to register.
-->

<record>
<list id="items">
<record path="data" resource_root="true">
<string id="name" value="app_folder" translate="false"/>
</record>

<record path="../data" resource_root="true">
<string id="name" value="sios_folder" translate="false"/>
</record>

<record path="../data/sigfx" resource_root="true">
<string id="name" value="sigfx_folder" translate="false"/>
</record>

<!-- not a resource root, as the same folder has already been added as the sios folder -->
<record path="../data">
<string id="name" value="database_folder" translate="false"/>
</record>

<!-- not a resource root, as the same folder has already been added as the sios folder -->
<record path="../data">
<string id="name" value="match_folder" translate="false"/>
</record>

<!-- not a resource root, resource manager doesn't scan language files -->
<record path="../data/languages">
<string id="name" value="language_data_folder" translate="false"/>
</record>

<!-- not a resource root, the updates manager will use this to find the update resource roots that are valid for the application -->
<record path="../data/updates">
<string id="name" value="updates_folder" translate="false"/>
</record>
</list>
</record> 
mně to pomohlo, tak třeba i tobě :)

jenže, když to tam zkopíruju a chci to uložit, tak mi to píše, že to nelze a když jsem to smazal - jako celou ikonu a vytvořil jsem si tam textový dokument a vložil to tam pod stejným názvem special folders, tak to šlo, ale jen jednou, když jsem si chtěl opět něco změnit v editoru, tak mě to vyhodilo z načítání a napsalo mi to Varování: Did not find font resource/fonts/helveticaneueots co s tím nevím, nepomohlo ani odinstalování a znovu nainstalování........

Taky mi editor nefunguje, udělám si přes poznámkový blok souboru special folders, uložil na plochu. Z c:program files 86/Sega/FM 2012/Editor jsem smazal ten samý soubor - special folders a nahradil ho mým z plochy. Ale stále nic, stále nejde...

Neví někdo co dál? Rád bych si upravil pár věcí... :-/

Díky

Mam dotaz kdo pomuže poradi jak mam jak mi nejde složka Editor Data načist nevím mam to zakřiškované nevim proč mi to nejde spustit štvé mě ! kdo mi bude ochotny to vysvětlit

Tak mám tady pro všechny očekávanou odpověď, jak vyřešit tento debilní problem.
Mám doma dva PC a na každém znich mám jiný systém. Na jednom win XP a na druhém win 7, mám nainstalovanou stejnou hru ze stejného DVD na obou PC a ejhle na win 7 nejde editor. Zkoušel jem všechny fígle přes úpravu special folders, dokázal jsem na anglických stránkách vyčíst problém s upravou, ale stejně se tento problém dá vyřešit pouze jedenkrát, při dalším spuštění hry opět nelze a upravovat mužete cokoliv, beze změny. Proto odpověď je jasná. Kdo má win XP nebo nějaký jeho známý běžte si na ten pc nainstalovat FM12 a upravte si co potřebujete, potom v datech editoru si jen překopírujte upravená data na flasku a natáhněte si je na svůj pc kde paříte normálně a nejde vám spustut editor. Měj te se

Desde Argentina!! EDITOR OK
for those who cannot use the EDITOR:

go to editor filepath, for example:
C:\Program Files (x86)\SEGA\Football Manager 2012\Editor
You will find a file called special folders.xml (don’t open it)
Open your usual text editor (NOTEPAD) as AN ADMINISTRATOR
then, go to FILE > OPEN and select special folders.xml
Click OPEN

then you should replace all “../football manager 2012/[ANYTHING] ” with your actual filepath
For example, if you have installed your game under c:\program files\SEGA (default), this is what your sile should look like:

Instead of ../football manager 2012/data/sigfx (For example);
Put:
C:/Program Files (x86)/SEGA/football manager 2012/data/sigfx

Do the same for the other lines.

Then save your file, and open the editor.
FUNCIONA!!
dělal jsem to podle toho a funguje to
Odpovědět

Zpět na „Problémy a otázky“